W minione sobotnie przedpołudnie odbył się w naszej szkole piknik rodzinny o charakterze sportowo - artystycznym. Po powitaniu wszystkich przez Panią Dyrektor Katarzynę Majewską-Jurczyńską zaczęliśmy od żywiołowej zumby. Następnie rodzice wraz ze swoimi pociechami przystąpili do rywalizacji sportowo-rekreacyjnej i zajęć artystycznych m.in. malowania twarzy, puszczania baniek, czy układania klocków Lego. Każdy uczestnik zmagań sportowych otrzymał pamiątkowy medal. Przez cały czas towarzyszyły nam stół wypełniony słodkościami i piękna słoneczna pogoda. Na zakończenie pikniku został rozegrany mecz koszykówki między nauczycielami TE Vizja a rodzicami. Reprezentanci naszej szkoły musieli oddać wyższość świetnie grającym tatom!