Otwarte Przedszkole to nasza najnowsza propozycja dla rodziców. W wybrane piątki przygotowaliśmy dla Państwa specjalną okazję do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie Otwarte Przedszkola odbywają się w piątki.Tego dnia przedszkole jest dostępne dla odwiedzających rodziców oraz dzieci w godzinach 8.30-16.00. Dyrekcja oraz nauczyciele oprowadzą Państwa po przedszkolu i odpowiedzą na wszystkie pytania. Będzie możliwość obejrzenia niektórych zajęć dydaktycznych, zapoznania się z infrastrukturą budynku, porozmawiania z nauczycielami oraz rodzicami, których dzieci są już w gronie naszych uczniów.

Zachęcamy również do odwiedzenia nas w Dniu Otwartym, który organizowany jest w soboty, następnego dnia po Otwartej Szkole.

OTWARTE PRZEDSZKOLE 13 kwietnia 2018

Zapraszamy do OTWARTEGO PRZEDSZKOLA, 13 kwietnia (piątek) w budynku przy ul. Patriotów 148. Nasza placówka będzie dostępna dla Państwa w godzinach 8:30-16:00.