Warszawa ul. Patriotów 148
tel. 605-160-000

Wybór przedszkola to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Chcemy umożliwić Państwu uzyskanie pełnych i szczegółowych informacji na temat naszego przedszkola. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola w trakcie dni otwartych. Istnieje także możliwość indywidualnego odwiedzenia naszych placówek po wcześniejszym umówieniu.

Poniżej znajdują się terminy dni otwartych, jednak jeżeli żaden z tych terminów nie jest dla Państwa odpowiedni, istnieje możliwość umówienia indywidualnej wizyty w wygodnym dla Państwa terminie. W tym celu prosimy o kontakt z dyrekcją przedszkola.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 10:00 prezentacją Dyrektora, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po budynku. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową propozycją Otwartym Przedszkolem, która odbywa się w piątek, dzień przed każdym Dniem Otwartym.

  • Dzień otwarty 14 kwietnia

    Dzień otwarty 14 kwietnia

    Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w naszym przedszkolu przy ul. Patriotów 148. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

    więcej...